Správa pohledávek

Creditreform je kompetentní a kvalifikovaný partner pro inkaso pohledávek nejen v České republice, ale i kdekoliv v zahraničí.

Máme řešení i pro Vás

Nechtějí Vám zákazníci platit? Obraťte se na nás. Pohledávky vymáháme mimosoudně, soudně i exekučně. K extérní správě můžete předat jednotlivé pohledávky i celé portoflio. Pohledávka předaná k inkasu musí být po splatnosti a neměla by být sportná.

Ať už jste v jakékoliv situaci máme to správné řešení

Creditreform-Inkasso-neu-950x503.jpg

Individuální přístup

Nabízíme individuální řešení ke každému inkasnímu případu. Ve spolupráci s oddělením hospodářských informací zvolíme vhodnou a nejrychlejší variantu úhrady.

 

950x503-kreditversicherung.jpg

Mimosoudní řízení

Prioritou je upřednostnění mimosoudního způsobu vymáhání pohledávek, tento proces je nejrychlejší, nejekonomičtější a zachovává koretní vztah se zákazníkem.

Zde Vám zajistíme celý proces řízení: písemnou, telefonickou, případně i osobní formou. Vše ve spolupráci s oddělením hospodářských informací.

Creditreform-Verkauf-Forderung-Rechnung-950x503_01.jpg

Soudní řízení

Pokud není cestav mimossoudním řízení, či by docházelo pouze k prodlužování celého procesu, jsme připraveni zajistit průběh soudního řízení. Celý proces doplňují služby a  spolupráce s exekutory.

Creditreform-Inkasso-Zahlung-leisten-950x503.jpg

Zahraniční pohledávky

Celkovou správu pro mimosoudního i soudního řízení dle místních pravidel a zvyklostí s jazykovou vybaveností zajišťují kanceláře Creditreform po celém světě.

Můžete předat jednotlivé případy i celé portfolio pohledávek, vždy najdeme vhodné řešení.

Kontakty